Sukces pięciu zawodniczek MKS PWSZ Kon-Bet Konin w pierwszym meczu II rundy 1 Ligi Centralnej Kobiet!

Sukces pięciu zawodniczek MKS PWSZ Kon-Bet Konin w pierwszym meczu II rundy 1 Ligi Centralnej Kobiet!

Parada sukcesów MKS PWSZ Kon-Bet Konin. Pięć zawodniczek, które reprezentują klub w 1 Lidze Centralnej Kobiet wszczęły nowy rozdział w trikuorwce siatkarskiej. Pierwszy mecz II rundy to bezdyskusyjny sukces.

Mecz od samego początku zapowiadał się emocjonująco i intensywnie. Zawodniczki z Konina bardzo dobrze przygotowały się do spotkania i walczyły o każdy punkt. Wygrały pierwszego seta różnicą 8 punktów (25-17). Gra zawodniczek z Konina była na tyle skuteczna, że siatkarki z Bemowa nie były w stanie tego poprawić i przegrały drugiego seta 25-12.

Reakcje ze strony fanów MKS PWSZ Kon-Bet Konin po meczu były entuzjastyczne, a swoje radość dzielili na Twitterze, Instagramie i innych mediach społecznościowych. Każda ze zawodniczek czuje, że ma udział w historii klubu po tym niesamowitym meczu. Dodatkowym plusem jest to, że zespół otrzyma punkty licencyjne od Polskiej Siatkarskiej Federacji Sportowej.

Trenerzy i sztab szkoleniowy dużo pracują i ciężko pracują aby tworzyć tak wspaniałe wyniki – i się to opłaciło! My, jako fani klubu, możemy mieć pewność, że MKS PWSZ Kon-Bet Konin będzie walczyć o miejsce na podium II Ligi Centralnej Kobiet podczas każdego meczu.

Nasze gratulacje dla całego siatkarskiego zespołu MKS PWSZ Kon-Bet Konin – GRATULUJEMY!

MKS PWSZ Kon-Bet Konin okazał się prawdziwym sukcesem w pierwszym meczu II rundy 1 Ligi Centralnej Kobiet. Pięć zawodniczek po raz pierwszy spotkały się na scenie turniejowej i dostarczyły widzom niezapomnianych wrażeń.

Pierwsza runda ligi odbywała się w Gdyni, gdzie zawodniczki z Konina walczyły z drużynami z całej Polski. Dziewczyny z MKS PWSZ Kon-Bet były pierwsze w rozgrywkach i udowodniły, że są gotowe do walki o najwyższy stopień podium. Przed meczem pięciu graczy, Aleksandra Kaliszuk, Karolina Majewska, Paulina Poświata, Karolina Mikołajczyk i Gabriela Strzelecka, wsparli się psychicznie i postanowili udowodnić, że nadszedł czas na zwycięski powrót do Konina.

Rezultat był satysfakcjonujący – MKS PWSZ Kon-Bet Konin pokonał 3:2 Comsite Kraków. Większość sukcesu przypadaPaulinie Poświacie, która strzeliła 12 punktów w meczu decydującym o wygranej 17:15. Mimo że początkowo drużyna comsite miała minimalną przewagę, MKS PWSZ Kon-Bet regulował swoje postawienia pozwalając swoim graczom na atakowanie siatki i na bezbronnych obrońców.

Co ciekawe, pięć zawodniczek wykonało też niesamowitą robot swoimi umiejętnościami poprawiając poziom gry podczas tych intensywnych dni turnieju. Dzięki ich wprawnym seriom punktowym byli w stanie kontrolować przebieg całego meczu utrzymując siatkarki Comsite Kraków na dystans. Prawda jest taka, że liczy się towarzystwo duchem. Te pięć profesjonalnych piłkarek potraktowało to spotkanie jak co jeden dzieje w profesjonalnym sporcie – porozumieniu przepełnionym pozytywnym spiritem walce!

Brawo zawodniczki i kibice MKS PWSZ Kon-Bet Koniem! Wiemy, że macie dużo energii do odniesienia kolejnych sukcesów. Doceńcie ten moment sukcesu i pochwalcie się swojich siatkarskich triumfami!

Jesteśmy wysoce zaskoczeni i dumni za niesamowity sukces pięciu koszykarek z MKS PWSZ Kon-Bet Konin, po ich pierwszym meczu II rundy I Ligi Centralnej Kobiet! W tym wyjątkowym i niezapomnianym spotkaniu grupa ta pokonała Bonmed Księżak Łowicz 80:76. Wszyscy członkowie drużyny skupili się na grze do końca wygrywając ten trudny i wymagający mecz.

Udało im się wygrać przez imponujący występ całej drużyny, który opierał się na doskonałej formie pięciu podstawowych zawodniczek, Karoliny Jagiełło, Natalii Grzymały, Miłosi Tadlińskiej, Justyny Bremke i Zuzanny Michalczuk. Każda z tych zawodniczek grała na swoim maksymalnym poziomie, co udowodniło ich silną wolę wygranej.

Czołową postacią meczu została Karolina Jagiełło i jej 13 punktów oraz 4 asysty. Bardzo ważną rolę odegrała także Natalia Grzymała ze swoimi 16 punktami i 9 zbiórkami. Do tego dodać musimy 14 punktów Justyny Bremke i 11 punktów Zuzanny Michalczuk. Bez ich ciężkiej pracy i determinacji MKS PWSZ Kon-Bet Konin nie odniosłoby tego niesamowitego sukcesu.

Mamy nadzieję, że to bardzo pozytywne otwarcie II Rundy I Ligi Centralnej Kobiet doda im jeszcze więcej pewności siebie na następny mecz a ich sukces będzie jeszcze większy! Wierzymy, że pięć zawodniczek MKS PWSZ Kon-Bet Konin dobrze wykona swoje obowiązki i będzie walczyć o swoje marzenia aż do samego końca.