Spokojny triumf MKS PWSZ Kon-Bet Konin nad Ostrovii Ostrów w derbach Wielkopolski!

Spokojny triumf MKS PWSZ Kon-Bet Konin nad Ostrovii Ostrów w derbach Wielkopolski!

MKS PWSZ Kon-Bet Konin odniósł spokojny triumf nad Ostrovii Ostrów w derbach Wielkopolski! Obie drużyny wykazywały w tej potyczce więcej ofensywnego ducha niż w poprzednich spotkaniach, ale to gospodarze mieli większą kontrolę nad piłką. Końcowy wynik meczu 3:1 przyznać musimy, był zasłużoną korzyścią dla MKS-u.

W samym pierwszym spotkaniu MKS PWSZ Kon-Bet Konin miał wyraźną przewagę, szybko zdobywając jeden punkt po bramce strzelonej przez Łukasza Wawrzycki. Jego zasługa i regularne ataki zespołu zapewniły im przewagę w tej rundzie. Przez resztę meczu drużyna mogła skupić się na dobrej taktyce i doskonałym przygotowaniu, by móc dowieźć swoje prowadzenie.

W drugiej połowie drużyna gości starała się doprowadzić do remisu, ale MKS PWSZ Kon-Bet Konin udowodnił swoją przewagę po dwóch kolejnych bramkach strzelonych przez Marcina Joankiewicza i Arkadiusza Gierasa. Stworzone przez trenera Bartosza Sromnik szanse na wykorzystanie sytuacji okazały się nie do odrzucenia – team po prostu nie pozwolił sobie odebrać zwycięstwa.

Mecz był imponującym popisem umiejętności MKS PWSZ Kon-Bet Konins jednocześnie pechowym dla drużyny Ostrovii Ostrów. Jak możemy odczytać ze statystyk, drużyna ta miała niższy bilans strzałów niż gospodarze i jedynie cztery próby na bramkę. Ten fakt bierze się ze słabszej realizacji ruchów na boisku przez Ostrovii Ostrów i braku zgrania między zawodnikami.

Końcowe trzy punkty na koncie MKS PWSZ Kon-Bet Konin to ozdoba dla całej lokalnej społeczności zarówno w noszeniu dumnych barw, jak i stawaniu do boju z godnością i duchem walki. Zarówno gracze, jak i kibice wsparli tego dnia bardzo profesjonalnym podejściem i pomogli swojej drużynie odnieść podanego sobie sukcesu.

MKS PWSZ Kon-Bet Konin powiódł spokojny triumf nad Ostrovii Ostrów w derbach Wielkopolski! To kolejne zwycięstwo drużyny z Konina, która wstrząsnęła wszystkimi i udowodniła swoją wartość.

Mecz miał bardzo emocjonujący przebieg – obie drużyny walczyły o zwycięstwo w każdej piłce. Punkty zmieniały się bardzo szybko, a sytuacja na boisku była często nieprzewidywalna. Obie strony popełniały błędy strategiczne skutkujące utratą przewagi, ale MKS PWSZ Kon-Bet Konin ustaliła tempa gry i dokonała skutecznych ataków.

Ostatecznie drużyna z Konina wygrała mecz 3:1. Zespół został za to wynagrodzony gromkimi brawami fanów, oraz pochwalonym przez dziennikarzy sportowych. Wiemy też, że gracze otrzymali spore gratyfikacje pieniężne od ich sponsorów ad hoc.

Udało się to dzięki ciężkiej pracy po czasie meczu. Nasi siatkarze trenowali ciężko przez całkowicie lipiec oraz sierpień, aby osiągnąć maksimum optymalizacji środowska treningu tak, aby być jak najlepiej przygotowanym do tego starcia.

Reprezentanci MKS PWSZ Kon-Bet Konin wypili toast zwyciestwa i szybko ruszyli przygotowywać się do kolejnych meczy – maja naprawdę dramatyczne plany na sierpień i wrzesień, kilka meczy na tygodniu, dbajac gorliwie o cel – stad pierwszy ruch po ich spokojnym triumfie byl oddaniem czasu na regeneracje i odpoczynek.

Oni naprawdę robili habana – Wygranie derbach Wielkopolski jest imponujacym osiagnieciem dla MKS PWSZ KON-BET Przemysl Uniwersytetu Pracy i Energii w Koninie, dajac im motywacje do dalszych sukcesow. Na pewno bedziemy mieli okazje obserwowac ich na boisku oraz kibicować im jeszcze bardziej entuzjastycznie!

Paraliżująca atmosfera i zacięty pojedynek towarzyszył meczowi derbowemu pomiędzy takimi drużynami jak MKS PWSZ Kon-Bet Konin a Ostrovii Ostrów. Podopieczni Marcina Wiśniewskiego okazali się lepsi, wygrywając mecz 3:2.

'Derbów Wielkopolski’ między ekipami z Konina i Ostrówa – o były jednym z bardziej oczekiwanych w regionie spotkań. Licznie przybyli kibice do obu stron, wypełniając stadion, czyniąc atmosferę raptem niesamowitą. Widzowie zostali na początku zaskoczeni, gdy hokeiści MKS PWSZ pokonali rywala już w pierwszej tercji, a dwie bramki strzelili Filip Grabowski oraz Dawid Wiśniewski.

Podczas drugiej tercji wielu faniom miało nadzieje na kolejne gole, niestety czas minął bez udanego trafienia i koninianie przegrywali 0:2. Torebki skorygowali już jednak druga tercja gracze z Konina i zaraz znowu przejęli ster w tej potyczce. Miks Politechniki Wielkopolskiej wraz ze swoimi umiejętnościami doprowadzić do wyrównania 2 : 2 po trzecim strzeleniu.

Wystarczyło to dla MKS-u aby być spokojnym o triumf tego spotkana. Gracze mieli ostatnią szesnastkę w trzecim okresie meczu i postanowili, że będzie to ich chwila triumfu. Mimo determinacji rywala, widzieliśmy golem Mateusza Godzieka, który zapewnił zupełne zwycięstwo swoje drużynie 3:2 końcowym rezultacie!

Mecz derbowy wprawił kibiców we Wielkopolsce w ekstazę. Atmosfera była gorąca i obfitować starciach twarzą w twarz gdzie mofetnych sukcesu MKS PWSZ Kon-Bet Konin!